Валенсија

  во

  Во вечер на постигнување на голови против поранешни тимови, Кристијано Роналдо стрелаше против Манчестер јунајтед, а Пол Погба против Јувентус, за на крајот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Оние кои го следат Манчестер Јунајтед знаат дека ова не е чудно за шпанскиот репрезентативец кој од почетокот на сезоната е резервен играч и почесто влегува од ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Со одигрувањето на натпреварите од сегментот Е-Х синоќа беше заокружен четвртиот круг во фудбалската Лига на шампиони. Најинтересниот синоќешен меч во Торино, ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, ја објасни неговата реакција по синоќeшната победа над Јувентус во Лигата на шампионите остварена во последните ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Возбудливата ноќ во Лигата на шампионите кулминираше во натпреварот помеѓу Јувентус и Манчестер Јунајтед, кој се одигра на Алијанц стадионот во Торино. ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо ја објасни неговата реакција по синоќашната победа над Јувентус во Лигата на шампионите остварена во последните пет ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо ја објасни неговата реакција по синоќешната победа над Јувентус во Лигата на шампионите остварена во последните пет ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Кристиано Роналдо постигна фантастичен погодок во натпреварот помеѓу Јувентус и Манчестер Јунајтед, но на крајот неговиот тим претрпе пораз од 1:2. ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо ја објасни неговата реакција по синоќешната победа над Јувентус во Лигата на шампионите остварена во последните пет ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо ја објасни неговата реакција по синоќашната победа над Јувентус во Лигата на шампионите остварена во последните пет ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Тренерот на Мурињо вчера се најде во центарот на вниманието после победата на неговиот тим на гостински терен против Јувентус. „Црвените ѓаволи“ после пресврт ...
  сите 69 | | | веќе видена

  -„СТАРАТА ДАМА“ ПРЕРАНО ЗАПОЧНА ДА СЛАВИ, „ЦРВЕНИТЕ ЃАВОЛИ“ ГО ОСВОИЈА ТОРИНО- На тој начин е прекината серијата од три победи по ред на италијанскиот шампион ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо се радува на погодок во Лигата на шампионите во дресот на Јувентус, ЦР7 мајсторски со волеј го матираше Давид Де Хеа. Лига на Шампиони ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Експресен пресврт на чудесен начин со два гола во финишот, приреди Манчестер јунајтед против Јувентус во Торино. Хуан Мата со еврогол од слободен удар во 86. ...
  сите 55 | | | веќе видена