Твитер

  во

  Напаѓачот кој вчера околу 23:20 часот по локално време отвори оган во ноќен клуб во Калифорнија е идентификуван како Иан Дејвид Лонг, 28-годишен поранешен ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Напаѓачот кој вчера околу 23:20 часот по локално време отвори оган во ноќен клуб во Калифорнија е идентификуван како Иан Дејвид Лонг, 28-годишен поранешен ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Напаѓачот кој во средата околу 23:20 часот по локално време отвори оган во ноќен клуб во Калифорнија е идентификуван како Иан Дејвид Лонг, 28-годишен поранешен ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Неколу стотици луѓе протестираа во Њујорк со повици да се заштити истрагата на специјалниот обвинител Роберт Малер за потенцијално вмешаност на Русија во ...
  сите 146 | | | веќе видена

  Поради пожар кој избувна во јужниот дел на Калифорнија, наредена е целосна евакуација на малиот град Малибу, монденско летувалиште во близина на брегот. ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Поради пожар кој избувна во јужниот дел на Калифорнија, наредена е целосна евакуација на малиот град Малибу, монденско летувалиште во близина на брегот.Пожарот ...
  сите 131 | | | веќе видена

  На панел дискусијата посветена на лажните вести во рамки на предизборната кампања, Манчевски се осврна на изборните кампањи кои во изминатите години се водеа ...
  сите 42 | | | веќе видена

   Вистината е главното оружје против лажните вести, истакна министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски во Софија каде учествува на ...
  сите 42 | | | веќе видена

  На својот Твитер профил, Милица Павловиќ објави видео од почетоците на својата кариера.  Секси сењоритата во младоста имала вишок килограми, а ни лицето не и ...
  сите 2 | | | веќе видена