Твитер

  во

  Пред 20 години, 45 албански цивили беа убиени во косовското село Рачак од страна на српските безбедносни сили. Масакрот беше и една од главните причини ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Лидерот на Независни Грци, Панос Каменос, денеска на Твитер упати критики до грчкиот премиер, Алексис Ципрас за Договорот од Преспа, јави дописничката на МИА ...
  сите 691 | | | веќе видена

  Лидерот на Независни Грци, Панос Каменос, денеска на Твитер упати критики до грчкиот премиер, Алексис Ципрас за Договорот од Преспа, јави дописничката на МИА ...
  сите 691 | | | веќе видена

  Лидерот на Независни Грци, Панос Каменос, денеска на Твитер упати критики до грчкиот премиер, Алексис Ципрас за Договорот од Преспа, јави МИА од Атина. „Грешка ...
  сите 691 | | | веќе видена

  Лидерот на Независни Грци, Панос Каменос, денеска на Твитер упати критики до грчкиот премиер, Алексис Ципрас за Договорот од Преспа, јави дописничката на МИА ...
  сите 691 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката. Имено босанскиот фудбалер не можел да се ...
  сите 179 | | | веќе видена

  Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави дека со американскиот претседател Доналд Трамп дискутирале за создавањето безбедносна зона која Турција ќе ја ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Семињата однесени на Месечината од кинеската вселенска мисија Чанг 4 почнале да никнуваат, соопштила Националната вселенска администрација на Кина. Ова е ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Додека уставните судии молчат за неуставниот потег со кој Јавното претпријатие Службен весник незаконски без законска основа и без потпис на претседателот ...
  сите 58 | | | веќе видена