Твитер

  во

  Генералот, Стојанче Ангелов, напиша порака за придобивките од Преспанскиот договор откако во Собранието во петокот со двотретинско мнозинство беа изгласани ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Иако порно актерката Август Ејмс си го одзеде животот во декември 2017 година, на нејзиниот профил на Твитер кој сѐ уште постои, минатата недела се појави нова ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Иако порно актерката Август Ејмс си го одзеде животот во декември 2017 година, на нејзиниот профил на Твитер кој сѐ уште постои, минатата недела се појави нова ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Тотенхем е поразен од Манчестер Јунајтед на свој терен вчера, но наиде на уште еден проблем.Еден од навивачите на лондонскиот клуб на својот Твитер профил ...
  сите 13 | | | веќе видена

  На Твитер неодамна се појави теорија за лузната на челото на Хари Потер, а фановите на познатиот магионичар останале шокирани и веднаш започнале расправа на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  На Твитер неодамна се појави теорија за лузната на челото на Хари Потер, а фановите на познатиот магионичар останале шокирани и веднаш започнале расправа на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  По министерката за туризам, Елена Кундура и заменик министерот за земјоделство, Василис Кокалис е отстранет од пратеничката група на Независни Грци. Исто како ...
  сите 425 | | | веќе видена

  Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска во Ријад изјави дека заканата на претседателот Доналд Трамп дека економски ќе ја уништи Турција ако таа ги ...
  сите 66 | | | веќе видена