Твитер

  во

  Српскиот министер за надворешни работи, Ивица Дачиќ, по завршување на седницата на Советот за безбедност на Обединетите нации, имал жестока вербална пресметка ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Помалку време минато на социјалните мрежи го намалува ризикот од депресивно растројство, се посочува во труд на Универзитетот на Пенсилванија. Стручните лица ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Српскиот министер за надворешни работи, Ивица Дачиќ, по завршување на седницата на Советот за безбедност на Обединетите нации, имал жестока вербална пресметка ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Руската државна телевизија работи на своја верзија на серијата Чернобил најголемата нуклеарна катастрофа во историјата. Драмата на НТВ ќе отстапува од ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Музичката ѕвезда Џастин Бибер (25) го предизвика актерот Том Круз (56) да се бори со него во УФЦ меч. Канадскиот пејач се огласи на Твитер и го повика ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Канадската поп-ѕвезда Џастин Бибер го искористи Твитер профилот за да го предизвика популарниот американски актер Том Круз на борба по ММА правила. Не се ...
  сите 16 | | | веќе видена

  "Сакам да го предизвикам Том Круз да се бори против мене во октагон", напишал Бибер. Музичката ѕвезда Џастин Бибер, го предизвикал актерот Том Круз да се бори ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Доколку имате страв од лифтови тогаш подобро е да ја прескокнете оваа видео снимка. Кога се грижиме дека нешто може да ни се случи во лифт најчесто мислиме на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Претседателот Доналд Трамп објави дека САД потпишале „друг важен дел од договорот за имиграција и безбедност со Мексико“, без да открие детали за содржината. ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Лејди Гага за време на настапот на фановите им рекла да бидат пристојни или да се изгубат, откако викале каде е Бредли Купер, само неколку денови после ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Од почит кон филмот и авторот кој ми го обликуваше животот и ми отвори духовни сфери На 12 мај 1968 светот се смени, го промени Стенли Кјубрик кога се појави ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Дрвото што Доналд Трамп и Емануел Макрон заеднички го посадија во дворот на Белата куќа како симбол на силните врски помеѓу двете земји се исушило, објавија ...
  сите 54 | | | веќе видена