Твитер

  во

  Памела Андерсон ја напушти гала вечерта на фудбалскиот клуб на Олимпик, за кој игра нејзиниот избраник. Имено, во текот на вечерта на која се собирале пари за ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Контроверзниот милионер и сопственик на фабриката за електрични автомобили „Тесла“, Илон Маск, повторно се најде во жижата на јавноста по јавната преписка која ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Два американски носача на авиони „УСС Абрахам Линколн“ и „УСС Џон Ц. Стенис“ синоќа запловија во Медитеранот и деновиве ќе извршуваат воено-технички активности ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Гордана Силјановска Давкова, кандидатот за претседател на Македонија на својот твитер профил го искоментира откажувањето на дебатата закажана на телевизија ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Сакаме да ја информираме јавноста дека вечерва, во вестите на Телма телевизија, новинарката Снежана Лупевска не ја кажа вистината, велат од штабот на Стево ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседател, Гордана Сиљановска-Давкова на нејзиниот профил на „Твитер“ напиша дека жали што нејзиниот противкандидат, Стево Пендаровски го ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседател, Гордана Сиљановска-Давкова на нејзиниот профил на „Твитер“ напиша дека жали што нејзиниот противкандидат, Стево Пендаровски го ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Претседателот на САД неколку пати се закани дека ќе ја затвори јужната граница со Мексико. Американскиот претседател Доналд Трамп ги обнови вербалните напади ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Лидерот на Северна Кореја Ким Јонг-ун денес пристигна во Владивосток, во пресрет на средбата со претседателот на Русија Владимир Путин. Со црн шешир и долг ...
  сите 182 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп го повика Мексико да вложи повеќе напори за да го запре новиот миграциски „карван” упатен кон САД и повторно се закани ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседател Гордана Сиљановска-Давкова на нејзиниот профил на „Твитер“ одговори на СДСМ и на Стево Пендаровски, кои ја обвинија дека лаже ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседател, Гордана Сиљановска-Давкова на нејзиниот профил на „Твитер“ напиша дека жали што нејзиниот противкандидат, Стево Пендаровски го ...
  сите 124 | | | веќе видена