Твитер

  во

  Претседателскиот кандидат на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова преку Твитер упати порака до Стево Пендаровски кандидат за претседател од ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Под веста за признавањето на нашата држава под новото уставно име Република Северна Македонија, што Руската амбасада ја објави на Твитер, следат десетина ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Чуден и нејасен став покажува претседателскиот кандидат на ВМРО ДПМНЕ, Гордана Силјановска, прво нејзините изјави даваа изглед дека таа е незадоволна од ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Една реченица била доволна да предизвика војна на интернетот. Одговарајќи на твит во кој родителите биле прашани што научиле по раѓањето на нивното дете, Сем ...
  | | веќе видена

  Откако кандидатот за Претседател поддржан и предложен од опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова во текот на денешниот ден објави статус во која ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп тврди дека е неправедно обвинет за масакрот во двете џамии на Нов Зеланд. Медиумите работат прекувремено за да ме ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Кандидатот за Претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова на својот твитер профил одговори на прозивките од Пендаровски во кои тој истакна дека ...
  сите 224 | | | веќе видена

  На повеќе места во Утрехт е пријавено пукање, тврди шефот на холандските антитерористички власти, само неколку часа откако непознати напаѓачи отвориле оган во ...
  сите 151 | | | веќе видена

  Претседалскиот кандидат на СДСМ и здружената коалиција, Стево Пендаровски е на врвот според број на следбеници на социјалната мрежа фејсбук, каде има ...
  | | веќе видена | слични

  Американскиот претседател Доналд Трамп тврди дека е неправедно обвинет за масакрот во двете џамии на Нов Зеланд. Медиумите работат прекувремено за да ме ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп тврди дека е неправедно обвинет за масакрот во двете џамии на Нов Зеланд. Медиумите работат прекувремено за да ме ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп тврди дека е неправедно обвинет за масакрот во двете џамии на Нов Зеланд. – Медиумите работат прекувремено за да ме ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Џулија Магован (21) студентка, порачала преку интернет црно тесно фустанче, големина 8 (европски 38). Меѓутоа, кога го добила не можела да верува дека и ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Нови пукотници се пријавени на неколку други локации во Утрехт по утринскиот напад во трамвај, информира шефот на холандкста антитерористичка агенција неколку ...
  сите 151 | | | веќе видена

  21-годишната студентка Џулија Магован, преку интернет порачала црн тесен фустан, со големина 8, или по европски - 38. Меѓутоа, кога го добила не можела да ...
  сите 10 | | | веќе видена