Твитер

  во

  Американска конгресменка стана хит на Твитер откако признала дека цел ден не забележала дека носи различни чевли. Мери Геј Сканлон (59) пред неколку дена ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Еден од лидерите на Сојуз за Србија, поранешниот градоначалник на Белград, Драган Ѓилас, реагираше пред едно белградско кафуле затоа што неколку полициски ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Еден од лидерите на Сојуз за Србија, поранешниот градоначалник на Белград, Драган Ѓилас, реагираше пред едно белградско кафуле затоа што неколку полициски ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Основачот на компанијата "Space X" и познат милијардер, Елон Маск, изјавил дека руското производство на ракети е првокласно, а руските ракетни мотори се ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Претседалскиот кандидат на СДСМ и здружената коалиција, Стево Пендаровски е на врвот според број на следбеници на социјалната мрежа фејсбук, каде има безмалку ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Компанијата „Гугл“ ги отфрли наводите на американскиот претседателот дека оваа компнија помага на Кина и нејзината армија, јави денеска „Ен-Би-Си Њуз“. – Ние ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ ја напушти зградата на Претседателството денеска по 16 часот, јави Танјуг. -Претседателот ја напушти зградата со службено ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Додека траеше протестот пред претседателската зграда и демонстрантите не му дозволуваа да ја напушти, Александар Вучиќ со министерот за внатрешни работи објави ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Претседателот на Србија Александар Вуќиќ на својот Твитер профил сподели фотографија на која се гледа како игра шах со министерот за внатрешни работи Небојша ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Компанијата „Гугл“ ги отфрли наводите на американскиот претседателот дека оваа компнија помага на Кина и нејзината армија, јави денеска „Ен-Би-Си Њуз“. Ние не ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Претседателот на Република Србија, Александар Вучиќ, денеска на прес-конференцијат по синоќешниот упад на демонстрантите предводени од опозицијата во РТС ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ ја напушти зградата на Претседателството денеска по 16 часот, jaви дописникот на МИА од Белград. Голем број од ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Претседателот на Србија, Александар Вучиќ излезе од зградата на српското Претседателство, пишува „Б92“. Тој ја напуштил зградата бидејќи веќе се разишле ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ ја напушти зградата на Претседателството денеска по 16 часот, јави Танјуг. -Претседателот ја напушти зградата со службено ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ ја напушти зградата на Претседателството денеска по 16 часот, јави дописникот на МИА од Белград. Голем број од ...
  сите 212 | | | веќе видена