Твитер

  во

  Валас, единствен возач Афроамериканец во врвната конкуренција, успешно се залагал за забрана за употреба на знамето на Конфедерацијата на Соединетите држави за ...
  | | веќе видена

  Министерството за надворешни работи на Португалија денеска оцени дека е „апсурдно“ што Велика Британија воведе карантин за патниците од Португалија, која има ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Како што сите знаат, Карди Б и Ники Минај не се во добри односи, а се чини дека и Аријана Гранде сега се во конфликт со нив. Минатата недела, фановитезабележаа ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Луѓето кои се информираат на социјалните мрежи како Фејсбук и Јутјуб повеќе веруваат во теориите на заговор околу пандемијата со коронавирусот и повеќе ги ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Министерството за надворешни работи на Португалија денеска оцени дека е „апсурдно” што Велика Британија воведе карантин за патниците од Португалија, која има ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Лидерот на Достоинство, Стојанче Ангелов, се пофали на Твитер за големата гледаност на ТВ-дуелот со претседателот на Левица, Димитар Апасиев, на Канал 5. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Во Белград прогласена вонредна состојба со цел спречување на ширењето на корона вирусот откако во земјата вчера беа регистрирани 359 нови случаи во Србија. ...
  сите 202 | | | веќе видена

  Две лица го загубија животот, а 73 се повредени во денешната серија на експлозии во фабрика за пиротехнички средства во Турција. Турскиот министер за здравство ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Wise.Blue е сеопфатно решение за огласување на Твитер, кое нуди резултати во поширок обем, избрано од најголемите меѓународни performance огласувачи ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Трамп и илјадници луѓе ќе го гледаат огнометот во Јужна Дакота кај планината Рашмор, на кој се врежани главите на американските претседатели Џорџ Вашингтон, ...
  сите 202 | | | веќе видена

  Турски суд денеска го осуди поранешниот извршен директор на Амнести Интернешнал (АИ) за Турција, Танер Килич на повеќе од шест години затвор, а уште тројца ...
  сите 20 | | | веќе видена

  За очекување е шпекулациите да траат цела година, односно до идното лето кога истекува договорот на Меси со Барселона. Нормално, уште денеска започнаа ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Турски суд денеска го осуди поранешниот извршен директор на Амнести Интернешнал (АИ) за Турција, Танер Килич на повеќе од шест години затвор, а уште тројца ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Wise.Blue е сеопфатно решение за огласување на Твитер, кое нуди резултати во поширок обем, избрано од најголемите меѓународни performance огласувачи ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Wise.Blue е сеопфатно решение за огласување на Твитер, кое нуди резултати во поширок обем, избрано од најголемите меѓународни performance огласувачи ...
  сите 10 | | | веќе видена