Твитер

  во

  За време на изминатиов викенд 24 лица биле уапсени за возење електричен тротинет под дејство на алкохол. Полицијата во Копенхаген уапсила 28 лица кои возеле ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Данската полицијата уапси 28 лица во Копенхаген поради возење електричен тротинет под дејство на алкохол или наркотици. Во текот на викендот, 24 лица беа ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Откако неговата девојка Кинси Волански го прекина финалето во Лигата на шампионите, истрчувајќи на теренот во провокативно боди, а потоа истото се обидела да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Полицијата во Копенхаген уапсила 28 лица кои возеле електричен тротинет под дејство на алкохол или дрога, пренесуваат тамошните медиуми. За време на изминатиов ...
  сите 24 | | | веќе видена