Сан

  во

  Трансферот на Гонзало Игуаин во Челзи е главна тема на Апенините, а тој трансфер сигурно ќе предизвика „домино ефект“ во цела Европа. Имено, Алваро Мората е на ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Трансферот на Гонзало Игуаин во Челзи е главна тема на Апенините, а тој трансфер сигурно ќе предизвика „домино ефект“ во цела Европа. Имено, Алваро Мората е на ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Милан и Криштоф Пјатек си подале рака за пет годишен договор и неделна плата од 35.000 евра која ќе порасне на 40.000 евра следната сезона, сега останува само ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Словенечкото чудо, Лука Дончиќ повторно одигра неверојатна партија во дресот на Далас Маверикс на натпреварот против Сан Антонио Спарс. Неговиот тим загуби со ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Осумте мечеви во НБА лигата донесоа многу возбудувања и фантастични партии на најголемите ѕвезди кои едноставно брилјираа, па дури и испишаа нова историја. ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Лука Дончиќ беше прв стрелец на дуелот помеѓу Далас и Сан Антонио, но гостите на крајот триумфираа со 101-105, Стеф Кари со нова шутерска партија го предводеше ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Словенецот Лука Дончиќ одново одигра одличен натпревар Далас, иако неговиот тим претрпе пораз во натпреварот против Сан Антонио Спарс. Далас беше поразен од ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Словенечкото чудо, Лука Дончиќ повторно одигра неверојатна партија во дресот на Далас Маверикс на натпреварот против Сан Антонио Спарс. Неговиот тим загуби со ...
  сите 16 | | | веќе видена