Сан

  во

  Наполи се најде во исклучително тешка група во Лигата на шампионите во која ќе ги одмери силите со ПСЖ, Ливерпул и Црвена Звезда, но ако според многумина ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Поради реновирање на стадионот „Сан Паоло“ во Неапол, можно е Наполи своите натпревари од Лигата на шампионите против Ливерпул, ПСЖ и Црвена Звезда да ги игра ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Наполи се најде во исклучително тешка група во Лигата на шампионите во која ќе ги одмери силите со ПСЖ, Ливерпул и Црвена Звезда, но ако според многумина ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Долго време веќе постои интерес на клубот од „Сан Сиро“ за играчот на Зенит, Леонардо Паредес. Поранешниот спортски директорна „Росонерите“, Андријано Галијани ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Романо Фенати беше централна личност изминатиов викенд на Мото 2 трката која се возеше во Сан Марино, но од една крајно негативна страна бидејќи изрежира потег ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Американскиот репер Мек Милер беше пронајден мртов пред два дена во својот стан во долината Сан Фернандо, а медиумите како причина за смртта го наведуваат ...
  сите 14 | | | веќе видена