Сан

  во

  Полскиот напаѓач Кжиштоф Пјатек ги договори сите услови за трансфер во редовите на Милан. Според наводите на италијанските медиуми, 23-годишниот фудбалер со ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Првите луѓе на Милан се сретнале со своите колеги од Џенова и со агентот на Кшиштоф Пјатек и дале своја понуда за договор кој го чека „пола Европа“ – со ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и врвната политичарка на демократите, Ненси Пелоси, се во мала војна, која тешко дека може да биде побизарна. Високата ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Царинско-граничната патрола на САД (ЦГП) притворила претходно осудени и депортирани сексуални престапници-педофили кога се обиделе да ја преминат границата ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Царинско-граничната патрола на САД (ЦГП) притворила претходно осудени и депортирани сексуални престапници-педофили кога се обиделе да ја преминат границата ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Царинско-граничната патрола на САД (ЦГП) притворила претходно осудени и депортирани сексуални престапници-педофили кога се обиделе да ја преминат границата ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Реал Сосиедад и Бетис оваа вечер ги отворија денешната програма во Копа дел Реј, а со оглед на тоа што натпреварот во Сан Себастијан заврши 2:2, пласман во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Трансферот на Гонзало Игуаин во Челзи е главна тема на Апенините, а тој трансфер сигурно ќе предизвика „домино ефект“ во цела Европа. Имено, Алваро Мората е на ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Трансферот на Гонзало Игуаин во Челзи е главна тема на Апенините, а тој трансфер сигурно ќе предизвика „домино ефект“ во цела Европа. Имено, Алваро Мората е на ...
  сите 85 | | | веќе видена