МЗТ Скопје

    во

    Охрид, 3. октомври 2018 (ИНПРЕС) – Во сабота, 6-ти октомври стартуваат натпреварите во Првата македонска кошаркарска лига. Кошаркарите на АВ Охрид новата ...
    сите 21 | | | веќе видена

    По стартната победа против словенечки Хелиос, кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром вечер го пречекуваат Борац од Чачак во обид да стигнат до втората победа во ...
    сите 26 | | | веќе видена