Мадрид

  во

  Кристијано Роналдо имаше не многу добро враќање во дресот на португалската репрезентација, откако актуелниот европски првак одигра без голови на свој терен ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Алесандро дел Пјеро останува една од најголемите легенди на Јувентус, поминувајќи 19 години со „старата дама“, но почитта кон италијанскиот фудбалер беше ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар се обиде да побегне од прашањата дали ќе заигра во Реал Мадрид од следната сезона. Шпанските медиуми споделија дека се разбрал со ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Барселона, Иван Ракитиќ конечно начека прилика и му одговори на Жозе Мурињо за коментарите кои Португалецот ги даде за играчот од средниот ред ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар се обиде да побегне од прашањата дали ќе заигра во Реал Мадрид од следната сезона. Шпанските медиуми споделија дека се разбрал со ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо како најголема ѕвезда на поргуалската фудбалска репрезентација постојано е во фокусот на домашните медиуми, па пред натпреварот кој ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо во моментов е на собирот на репрезентацијата на Португалија за стартот на квалификациите за ЕП 2020. Доби барање пред еден од тренинзите да ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Италијанската фудбалска репрезентација оваа вечер на домашен терен ќе го започне својот квалификациски циклус за Европското првенство против репрезентацијата ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Италијанската фудбалска репрезентација оваа вечер на домашен терен ќе го започне својот квалификациски циклус за Европското првенство против репрезентацијата ...
  сите 13 | | | веќе видена