Мадрид

  во

  Една од најголемите дебати во светот на фудбалот е кој е најдобриот на денешницата, Католичкиот универзитет Лувен направи студија која покажа дека Лео Меси е ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Брахим Дијаз нема да игра некое време за шпанскиот тим, чиј список на повредени играчи се зголемува. Реал Мадрид објави ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Зинедин Зидан многу сериозно размислува за заминување од Реал Мадрид, доколку клубот не успее да го донесе играчот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Пол ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Жена почина денеска, 56 луѓе се хоспитализирани и десетици други се погодени од најголемото досега огниште на листериоза во Шпанија, јави Би-Би-Си. – Објавена ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Жена почина денеска, 56 луѓе се хоспитализирани и десетици други се погодени од најголемото досега огниште на листериоза во Шпанија, јави Би-Би-Си. – Објавена ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Жена почина денеска, 56 луѓе се хоспитализирани и десетици други се погодени од најголемото досега огниште на листериоза во Шпанија, јави BBC. – Објавена е ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Српскиот напаѓач летово потпиша за „Кралскиот клуб“, меѓутоа брзо беше ставен на голем тест со оглед на фактот што предизвикот е многу поголем сега во неговата ...
  сите 170 | | | веќе видена