Мадрид

  во

  Киран Трипие имаше доста бурни 24 часа во текот на вчерашниот ден, бидејќи најпрво пристигна во шпанската престолнина, ги мина медицинските прегледи и беше ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Македонскиот кошаркарски репрезентативец Андреј Магдевски (23 год, 192 см) останува организатор на играта на МЗТ Скопје Аеродром, откако денеска го продолжи ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Статусот и иднината на Нејмар како фудбалер на ПСЖ се една од најголемите мистерии летово бидејќи многу различни работи се случуваат. Откако кажуваше дека сака ...
  сите 138 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 40 | | | веќе видена