Ливерпул

  во

  Мохамед Салах постојано се наоѓа во центарот на вниманието. Што и да направи, секој негов чекор е следен од јавноста. Овој пат, тој реши да се маскира, за да ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Moхамед Салах е познат како човек кој не сака премногу да се истакнува надвор од теренот. Напаѓачот на Ливерпул не сака премногу да се промовира на друштвените ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Црвена Звезда пред една недела одигра историски натпревар и покажа неверојатна храброст и пожртвуваност во мечот против тимот на Ливерпул. Со тоа успеа да го ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Со оглед на тоа што клупските активности повторно се ставени во мирување, односно следува период за репрезентациите, реномираниот медиум „Скај Спортс“ ја ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Црвена Звезда Милан Павков, после натпреварот против Ливерпул во кој ги постигна двата погодоци е една од главните теми во спортските медиуми. Не ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Британскиот весник „Дејли мејл“ објави листа на трошоците што ги имаат фудбалските клубови во Европа за плати на нивните играчи. На првото место на листата на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Црвена звезда, Милан Павков од аноминен фудбалер прерасна во вистинска ѕвезда со само еден натпревар, откако им даде два гола на Ливерпул за ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Британскиот весник „Дејли мејл” објави листа на трошоците што ги имаат фудбалските клубови во Европа за плати на нивните играчи. На првото место на листата на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Овој напаѓач на Ливерпул, е обвинет дека го прекршил правилото на англиското фудбалско здружение за обложување на фудбалски натпревари. Правилото наведува дека ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Британскиот весник „Дејли мејл“ објави листа на трошоците што ги имаат фудбалските клубови во Европа за плати на нивните играчи.На првото место на листата на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Хари Кјуел неуспешно гради своја кариера во четвртата лига. Поранешниот фудбалер на Ливерпул и Лидс, Хари Кјуел никако да се направи добра тренерска кариера. ...
  сите 3 | | | веќе видена