Ливерпул

  во

  Рајан Бабел и се претстави на европската спортска јавност како голем талент во редовите на Ајакс, клуб од кој направи голем трансфер во Ливерпул каде мина ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Дефанзивецот на Ливерпул, Александер Арнолд се соочува со подолга пауза од терените откако ја обновил старата повреда. Англискиот дефазинвец имаше тежок меч ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Иднината на Филипе Кутињо во Барселона е неизвесна, откако оваа сезона го загуби местото во првиот тим и се почесто ја грее клупата. Најскапото засилување на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Трент Александер-Арнолд, десниот бек на Ливерпул, го повреди коленото и ќе мора да паузира во следните четири недели. Оваа повреда на Арнолд доаѓа во многу ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Откако поранешниот легендарен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Инс во јавноста излезе со коментар дека тоа што го прави Оле Гунар Солскјер во Манчестер ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Шефот на стручниот штаб на англискиот првак издвои и што би сторил доколку Ливерпул излезе како победник во трката за титулата во Премиерлигата оваа сезона, во ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Откако поранешниот легендарен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Инс во јавноста излезе со коментар дека тоа што го прави Оле Гунар Солскјер во Манчестер ...
  сите 64 | | | веќе видена