Ливерпул

  во

  Навивач на Црвена звезда во иднина во својот дом како икона ќе ја има сликата на фудбалерот Милан Павков, двојниот стрелец во синоќешната сензационална победа ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Навивачите на Црвена Звезда синоќа уживаа во сензационалната победа на својот тим над вицешампионот на Европа, Ливерпул кого го совладаа со 2-0. Еден од ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Црвена Звезда го воодушеви фудбалскиот свет со настапот против Ливерпул (2:0) во четвртото коло од Лигата на шампионите. Освен со настапот на фудбалерите, во ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Црвена звезда одигра импресивен натпревар против Ливерпул, а светот не беше воодушевен само од нивната игра, туку и од фантастичната атмосфера на ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Двете големи италијански пресметки од Лигата на шампионите во Италија во вторникот завршија без победник, откако Интер успеа во финишот на мечот да се врати за ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Јирген Клоп и честиташе на Црвена Звезда за остварената победа над Ливерпул од 2:0, а покрај тоа што порача дека има премалку прсти на раката за да наброи ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Сензацијата која ја направи вчера Црвена Звезда против Ливерпул денес е главна тема во сите спортски медиуми, а анализа на овој натпревар имаше и американски ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Што може да се очекува во последните две кола од групата Ц? На табелата водат Наполи и Ливерпул со по шест бодови, трет е ПСЖ (пет), а четврта Црвена Звезда ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Во период од годината кога се одбележува годишнина од завршувањето на Првата светска војна, многу земји учеснички во тој воен конфликт на разни начини оддаваат ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Јирген Клоп и честиташе на Црвена Звезда за остварената победа над Ливерпул од 2:0, а покрај тоа што порача дека има премалку прсти на раката за да наброи ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Првите два меча од Лигата на шампионите оваа недела донесоа навистина изненадувачки резултати – Црвена звезда благодарение на Милан Павков го победи Ливерпул ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Милош Дегенек и останатите дефанзивци на Црвена Звезда го оставија срцето на терен и успеаја да ја сочуваат својата мрежа недопрена во дуелот со европскиот ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Црвена Звезда го воодушеви фудбалскиот свет со настапот против Ливерпул (2:0) во четвртото коло од Лигата на шампионите. Освен со настапот на фудбалерите, во ...
  сите 127 | | | веќе видена