Ливерпул

  во

  Иако се чинеше дека трансферот на Рабио во Барселона е пред реализација, од тоа нема да биде ништо, откако Каталонците решија да стават крај на повеќемесечната ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Португалскиот стратег, Жозе Мурињо во моментов не предводи ниту една екипа, но тоа не значи дека не е активен во јавноста со оглед на тоа што прави анализи и ...
  сите 64 | | | веќе видена

  УЕФА за оваа година реши да направи измена на ждрепката, па покрај тоа што денеска беа извлечени паровите за четвртфинале, беше одреден и патот до финалето. ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Ајакс ќе играат против Јувентус во четвртфиналето на Лигата на шампионите, беше одлучено денеска со жрепката во Нион. Манчестер Јунајтед ќе игра ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Ајакс ќе играат против Јувентус во четвртфиналето на Лигата на шампионите, беше одлучено денеска со жрепката во Нион.Манчестер Јунајтед ќе игра ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Ајакс ќе играат против Јувентус во четвртфиналето на Лигата на шампионите, беше одлучено денеска со жрепката во Нион. Манчестер Јунајтед ќе игра ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Денеска во седиштето на УЕФА во Нион се одржа ждрепката за четвртфиналната, но и полуфиналната фаза во Лигата на шампионите. По подолго време УЕФА го врати ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Денеска во седиштето на УЕФА во Нион се одржа ждрепката за четвртфиналната, но и полуфиналната фаза во Лигата на шампионите. По подолго време УЕФА го врати ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Денеска во Нион беше извршена ждрепката за четврфиналето од Лигата на шампионите, најинтересниот дуел ќе биде помеѓу Барселона и Манчестер јунајтед. Лига на ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Ајакс ќе играат против Јувентус во четвртфиналето на Лигата на шампионите, беше одлучено денеска со жрепката во Нион. Манчестер Јунајтед ќе игра ...
  сите 80 | | | веќе видена