Холандија

    во

    Министерската за европски интеграции на Косово Дурата Хоџа очекува дека Европската унија до крајот на годинава ќе ги заврши процедурите за укинување на визниот ...
    сите 8 | | | веќе видена

    Поранешниот министер за здравство од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Никола Тодоров денеска рече дека ќе гласа на престојниот референдумот. Тој на денешната дебата на ...
    сите 51 | | | веќе видена