Холандија

  во

  Капитенот на Исланд, Гудјон Валур Сигурдсон го пропушта настапот на СП во Германија и Данска. Искусното лево крило на Рајн Некар Левен се повреди на последниот ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Парите се префрлени во 2017, а за нив се дозна дури скоро од документи поднесени во Холандската трговска комора. Ако го прашувате Гугл, нема ништо спорно во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во време кога поголемиот дел од граѓаните не можат да функционираат без автомобил, па се чудат зошто нема паркинг место, зошто има сообраќаен метеж, зошто е ...
  сите 5 | | | веќе видена