Демир

  во

  Заев Зоран и Пендаровски Стево знаат што ги чека и што ќе им тежи од денеска понатаму. Од денеска на нив им почнува вистински политички пекол кој ќе го ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски на прес конференцијата рече дека бројките од изборите покажуваат дека кандидатот на власта победил на овие ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Гордана може да изгуби само со тежок фалсификат или изборен инженеринг. Денес имаше нерегуларности, притисоци, закани и веројатно и брзи прсти и индиции за ...
  сите 106 | | | веќе видена

  „Гордана може да изгуби само со тежок фалсификат или изборен инженеринг. Денес имаше нерегуларности, притисоци, закани и веројатно и брзи прсти и индиции за ...
  сите 49 | | | веќе видена