Демир

  во

  „Не сум се заканувал, ниту сум прислушкувал некого, а снимката е стара осум месеци и е извадена од контекс“ изјави градоначалникот на Демир Хисар, Марјанчо ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Криминалниот картел на власт секој ден го покажува своето лице и своите методи на застрашување кон граѓаните, рече денеска на прес-конференција портпаролот на ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Министерството за внатрешни работи доцна вечерва соопшти дека градоначалникот на Демир Хисар Марјанче Стојановски бил повикан на информативен разговор поради ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Криминалниот картел на власт предводен од Зоран Заев секој ден го покажува своето лице и своите методи на застрашување кон граѓаните и сите останати. Ова е ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Соопштение на СДСМ Масовното прислушување на граѓаните беше одлика на ВМРО-ДПМНЕ и тоа време е завршено со нивното заминување во опозиција. Нема повеќе ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Од СДСМ реагираат на прес-конфернцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ. „Масовното прислушување на граѓаните беше одлика на ВМРО-ДПМНЕ и тоа време е завршено ...
  сите 28 | | | веќе видена

  СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„Масовното прислушување на граѓаните беше одлика на ВМРО-ДПМНЕ и тоа ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Криминалниот картел на власт предводен од Зоран Заев секој ден го покажува своето лице и своите методи на застрашување кон граѓаните и сите останати. Ова е ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Општина Демир Хисар Марјанче Стојановски, по објавената снимка од вчера на која им се заканува на вработени во училиште дека им ги слуша ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Криминалниот картел на власт предводен од Зоран Заев секој ден го покажува своето лице и своите методи на застрашување кон граѓаните и сите останати. Ова е ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Марјанче Стојановски, градоначалникот на општина Демир Хисар од редовите на СДСМ, кој вчера беше повикан на информативен разговор во полициска станица поради ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ јавно прашува како прислушкувани материјали стигнале кај градоначалникот на Демир Хисар, Марјанче Стојановски. ...
  сите 103 | | | веќе видена