Базенот Surf Ranch во Калифорнија е место каде можете да имате сурферско искуство на најдолгите „вештачки“ бранови. Базенот се наоѓа во Лемур, Калифорнија, и ...
сите 5 | | | веќе видена

На сопругата и рече да не оди на работа, а потоа кога сфати за што се работи заплака Дерик и неговата сопруга станале и почнале да се подготвуваат за работа ...
сите 3 | | | веќе видена

Сепак, една девојка посака малку да експериментира со своето момче и му приредила брутално и неочекувано будење. Таа во моментот додека нејзиниот сакан бил во ...
сите 3 | | | веќе видена

Вистина или легенда, светските професионалци советуваат како да постигнете оргазам кој ќе го паметите. Г-точка е една голема животна мистерија.Веќе со години ...
сите 2 | | | веќе видена

Целото внимание во Европа е посветено на Париз, Рим и останатите европски престолнини. Иако сите тие градови се доста возбудливи, сепак многу други градови кои ...
сите 5 | | | веќе видена

Домот не е дом, ако во него не цвета барем една од овие билки! Сите фенг шуи мајстори тврдат дека овие билки ги исполнуваат желбите и привлекуваат позитивна ...
сите 13 | | | веќе видена

Држење за рака, бакнување во уста и нежно милување преку облеката се само дел од потезите со кои некои парови искажуваат љубов во јавноста. Студијата објавена ...
сите 3 | | | веќе видена

Про-руски борец намерно си пукаше во стомак за да го тестира новиот панцир, додека сето тоа го снимаа неговите пријатели. Инцидентот се случил во украинскиот ...
сите 2 | | | веќе видена

Минатата година мажот предизвика пожар во зградата , кој бил навреме изгаснат . Но , во станот пожарникарите пронашле женско тело . Истрагата покажала дека ...
сите 3 | | | веќе видена

Кога мажот ќе сретне жена за која трага целиот свој живот, тоа многу често се случува сосема неочекувано. И, тоа се менува сè. Ако мажот го најде оној совршен ...
сите 9 | | | веќе видена

Били Форбс од Алабама, во својот двор пронашол змија, па одлучил да ја застерла со сачмерка. Во таа прилика ѝ ја разнел главата, па ја ставил во задниот дел на ...
сите 8 | | | веќе видена

Жителите на Општина Сарај вчера ја добија својата „Coca-Cola Активна зона“. Оваа зона е 13-та по ред и е дел од големиот проект на Пивара Скопје и на ...
сите 23 | | | веќе видена

Мистериозната геолошка појава околу Сахара која е видлива од вселената се наоѓа на подрачјето на денешна Мавританија. Таа претставува кружна формација со ...
сите 2 | | | веќе видена

next