Мојата сопруга имаше прослава во фирмата и како што рече не можела да се извлече бидејќи требала да добие награда за најдобар работник. Останав во станот со ...
сите 2 | | | веќе видена

Во пракса на венчавка младоженецот и невестата се во центарот на вниманието. Но, во случајот на најважниот ден за Џесика и Џеферсон учествувала и една посебна ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако било кога сте се запрашале дали успехот може да биде препишан на ѕвездите, одговорот е потврден. Најуспешните луѓе насекаде на светот, родени се токму во ...
сите 23 | | | веќе видена

Хармоникаш од видеото подолу го доби најголемиот бакшиш во животот и воедно најголемиот бакшиш снимен некогаш на камера. Типот се вика Милоша огромниот бакшиш ...
сите 3 | | | веќе видена

Еве нешто на кое секако треба да обратите внимание. Монета заглавена во бравата на вашиот автомобил. Верувале или не, овој сосема едноставен трик на крадците ...
сите 3 | | | веќе видена

32-годишниот Андреј Деменков, син на руски тајкун, брутално ја претепал, а потоа и ја убил ескорт девојката и актерка во филмови за возрасни, 21-годишната Олга ...
сите 12 | | | веќе видена

Видеото што на Инстаграм  го постави домаќинот на Мадуро , дополнително ги огорчи жителите на уништената Венецуела , во која има милионска инфлација и луѓето ...
сите 5 | | | веќе видена

Неполн месец по породувањето со второто дете, во далечната 1998 ма, Цеца Ражњатовиќ гостувала во познато тв шоу од соседството.Покрај пејачката, во студиото ...
сите 8 | | | веќе видена

Двајца Италијани биле сопрени во близна на граничниот премин нај Марибор , поради тоа што немале вињета за платени патарини. Полицајците слушнале чудни звуци ...
сите 2 | | | веќе видена

Вознемирувачко: Наркоманка објави свои фотографии како изгледа дрогирана Ова е приказна за мајка, која за да им помогне на другите, ги објавувала своите слики ...
| | веќе видена

Видео од кое се леди крвта во вените: Камерите снимија воз-дух како застанува на перон Безбедносните камери фатија „воз дух“ како застанува на перон… Можеби ...
сите 5 | | | веќе видена

Ова дете ги воодушеви сите затоа што добил интересна идеја. Со помош на хартија и картон направил авионче кое лета. Можеби ова ќе ве врати во детството, ...
сите 3 | | | веќе видена

Руските пратеници изгласаа закон со кој се предвидува казна затвор до една година за медиуми и физички лица кои не сакаат да повлечат или негираат информации ...
сите 6 | | | веќе видена

next