Мажот роден без полов орган прв пат во животот имал сексуален однос на 45 години, благодарение на бионичкиот полов орган кој чини 60.000 евра. Ендрју Вардл се ...
сите 2 | | | веќе видена

Колку знаете за плакот што се создава на забите на децата и што треба да преземете за темелно да го отстраните? Ексклузивниот застапник за линијата Лакалут, ...
сите 6 | | | веќе видена

Мојата сопруга имаше прослава во фирмата и како што рече не можела да се извлече бидејќи требала да добие награда за најдобар работник. Останав во станот со ...
| | веќе видена

Александар Солоник е веројатно најпознатиот руски платен убиец од крајот на минатиот век. Неговите злосторства се опишани во 2 играни филмови, 9 серии, 3 книги ...
сите 2 | | | веќе видена

Жителите на Лекино брдо во Белград можат да се пофалат дека во својот крај имаат единствен бисер на архитектурата, зграда во рамки на која буквално се наоѓа ...
сите 2 | | | веќе видена

Од Google одлучиле да заборават на принципите на приватноста и да ги поврзат броевите на корисниците со нивните пребарувања на интернет. Овие податоци во секој ...
сите 5 | | | веќе видена

Ванда Барзи, Американска која со сопругот Брајан Дејвид Мичел во 2002. година ја киднапирала 14-годишната Елизабет Смарт од Јута, денес, на запрепастување на ...
сите 2 | | | веќе видена

Тие четките кои претходно ги наквасиле во боја ги лепат на нивните стомаци и застануваат пред платно по што очекуваат уметникот да почне со креирањето. Чекаа ...
сите 2 | | | веќе видена

Лекар од Калифорнија, кој неколку години учествувал во Реално шоу за навиките на американскиот маж во он-лајн врските, и неговата девојка, се обвинети за ...
сите 8 | | | веќе видена

19.09.2018 Повторно нова серија на малтретирање кучиња во Кочани. На истата локација во подрумските простории кај зградите кај панаѓурот Здружението за ...
сите 2 | | | веќе видена

Холандските служби за итни случаи соопштија денеска дека десетици патници кои се разболеле на крузерот закотвен во Ротердам се задржани на бродот заради ...
сите 3 | | | веќе видена

Да бидеме хумани и да донираме за Катерина Рујковска на која треба да ѝ се пресади рожница за да може светот да го гледа како останатите нејзини врсници. ...
сите 13 | | | веќе видена

Тој е најстариот џудо сенсеи во Велика Британија. Како почетник почнал да тренира џудо во 1951 година. Денес, 67 години подоцна, со полни 94 години, Џек Херн ...
сите 2 | | | веќе видена

next