Украина

  во

  Колумната ја пишувам на неколку часа пред одржувањето на протестот пред Собранието, кој беше не само целосно игнориран од медиумите, туку во него полицијата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Ремито без голови со Португалија ја спречи Италија да се рангира за финалната четворка на првото издание на Лигата на нациите и ја продолжи негативната ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Ремито без голови со Португалија ја спречи Италија да се рангира за финалната четворка на првото издание на Лигата на нациите и ја продолжи негативната ...
  сите 23 | | | веќе видена