Москва

  во

  Военото крило на Хамас соопшти дека ќе ги зголеми нападите и ќе истрела ракети врз израелските градови Ашдод и Бершеба, ако Израел ги продолжи воздушните ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Военото крило на Хамас соопшти дека ќе ги зголеми нападите и ќе истрела ракети врз израелските градови Ашдод и Бершеба, ако Израел ги продолжи воздушните ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Военото крило на Хамас соопшти дека ќе ги зголеми нападите и ќе истрела ракети врз израелските градови Ашдод и Бершеба, ако Израел ги продолжи воздушните ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Обединетите нации, Европската унија и Русија ги повикаа Палестинците и Израелците да ја запрат брзата ескалација на насилства во Газа во последните 24 часа. – ...
  сите 83 | | | веќе видена

  „Ова е прва таква средба меѓу Косово и Русија на такво ниво. Исклучително е важен рускиот став дека ако се постигне спогодба меѓу Косово и Србија, Москва ќе го ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Военото крило на Хамас соопшти дека ќе ги зголеми нападите и ќе истрела ракети врз израелските градови Ашдод и Бершеба, ако Израел ги продолжи воздушните ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Обединетите нации, Европската унија и Русија ги повикаа Палестинците и Израелците да ја запрат брзата ескалација на насилства во Газа во последните 24 часа.– ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Обединетите нации, Европската унија и Русија ги повикаа Палестинците и Израелците да ја запрат брзата ескалација на насилства во Газа во последните 24 часа. – ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Обединетите нации, Европската унија и Русија ги повикаа Палестинците и Израелците да ја запрат брзата ескалација на насилства во Газа во последните 24 часа. – ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Ирина Гладикх е уапсена во Москва кога претходно на интернет објави дека ја продава невиноста на својата малолетна 13-годишна ќерка. Жената заедно со својата ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Најновите сателитски снимки од руската база Хмејмим во Сирија открија со кои авиони Русите и натаму располагаат и ги користат во граѓанската војна во оваа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  На денешен ден 1961. година, родена е Наџа Команечи, најдобрата гимнастичарка на сите времиња. Кога ќе кажете гимнастика - помислувате на Наџа Команечи. Наџа ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ирина Гладикх е упасена во Москва откако претходно на интеренет објави дека ја продава невиноста на својата малолетна 13-годишна ќерка.Жената заедно со својата ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ирина Гладикх е уапсена во Москва откако претходно на интернет објави дека ја продава невиноста на својата малолетна 13-годишна ќерка. Жената заедно со својата ...
  сите 11 | | | веќе видена