Горан

  во

  Македонската ракометна репрезентација денеска со почеток во 15:30 часот го започнува настапот на ракометниот Мундијал. Утрово, нашиот селектор Раул Гонзалес го ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Македонската ракометна селекција денес во рамки на Б групата на Мундијалот во Минхен ќе го одигра првиот меч, а за противник ја имаме селекцијата на Јапонија. ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Денеска се одбележуваат единаесет години од хеликоптерската несреќа, кај село Блаце, Катлановско, во која загинаа единаесет припадници на воздухопловната ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Денеска се одбележуваат единаесет години од хеликоптерската несреќа, кај село Блаце, Катлановско, во која загинаа единаесет припадници на воздухопловната ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Денеска се одбележуваат единаесет години од хеликоптерската несреќа, кај село Блаце, Катлановско, во која загинаа единаесет припадници на воздухопловната ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Денеска се одбележуваат единаесет години од хеликоптерската несреќа, кај село Блаце, Катлановско, во која загинаа единаесет припадници на воздухопловната ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Почеток на изградбата на делницата Стенковец – Блаце од автопатот Скопје – Блаце ќе биде најавен денеска на прес-конференција во владиниот Секретаријат за ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Почеток на изградбата на делницата Стенковец – Блаце од автопатот Скопје – Блаце ќе биде најавен денеска на прес-конференција во владиниот Секретаријат за ...
  сите 62 | | | веќе видена