Горан

  во

  На фудбалската репрезентација на Македонија во понеделник во Скопје, по синоќешниот планиран триумф против Лихтенштајн, и преостанува уште натпреварот против ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски по победата од 2-0 на гостувањето кај Лихтенштајн со головите на Барди и Несторовски во ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Бостон и Торонто го одиграа најинтересниот меч во ноќешните дуели од НБА лигата. Регуларно заврши нерешено, но по продолжението од 5 минути славеа Селтикси со ...
  сите 86 | | | веќе видена

  " alt=Фудбалската репрезентација на Македонија е пред пласман во Ц лигата на Лигата на нации и место во плеј-офот со кое ќе се брка место на Европското ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Македонија со 2-0 го совлада Лихтенштајн и запиша три големи бода во битката за полуфиналето од лига Д во Лигата на нации. Македонија Македонската ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев заработи жолт картон на дуелот со Лихтенштајн поради кој нема да биде во комбинација за дуелот со ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Македонија со 2-0 го совлада Лихтенштајн и запиша три големи бода во битката за полуфиналето од лига Д во Лигата на нации.Македонската репрезентација дојде до ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Македонската фудбалска репрезентација го победи Лихтенштајн (0:2) на гостувањето во Вадуц, во натпревар од петтото коло во Лигата на нации и ја задржа ...
  сите 65 | | | веќе видена