Горан

  во

  Пратениците синоќа не гласаа за Информацијата за енормното загадување на амбиентниот воздух во Република Македонија, поднесена од ВМРО – ДПМНЕ. Седницата е ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Пратениците вечерва не гласаа за Информацијата за енормното загадување на амбиентниот воздух во Република Македонија, поднесена од ВМРО – ДПМНЕ. Седницата е ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Седницата е прекината и, како што најави потпретседателот на Собранието Горан Мисовски, дополнително ќе биде закажана. Расправата во попладневниот дел продолжи ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Пратениците вечерва не гласаа за Информацијата за енормното загадување на амбиентниот воздух во Република Македонија, поднесена од ВМРО – ДПМНЕ. Седницата е ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Пратениците вечерва не гласаа за Информацијата за енормното загадување на амбиентниот воздух во Република Македонија, поднесена од ВМРО – ДПМНЕ. Седницата е ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Пратениците вечерва не гласаа за Информацијата за енормното загадување на амбиентниот воздух во Република Македонија, поднесена од ВМРО – ДПМНЕ. Седницата е ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Пратениците вечерва не гласаа за Информацијата за енормното загадување на амбиентниот воздух во Република Македонија, поднесена од ВМРО – ДПМНЕ. Седницата е ...
  сите 117 | | | веќе видена

  На денешната седница на Собранието на Република Македонија, пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Горан Манојлоски изрази револт и незадоволство од работата на ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Петар Ристески, Претседател на ОК ВМРО-ДПМНЕ Прилеп. Викендов тука пред дивоградбата, за која самиот градоначалник призна дека припаѓа на негови роднини, ...
  | | веќе видена | слични

  На денешната седница на Собранието на Република Македонија, пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Горан Манојлоски изрази револт и незадоволство од работата на ...
  сите 117 | | | веќе видена

  На јавната расправа која утре ќе се одржи за законот за јавно обвинителство, според сознанија на Фактор, ќе учествуваат околу 30 експерти. Покрај главниот ...
  сите 352 | | | веќе видена

  Едно од централните прашања што се наметнува во јавноста од судењето за Рекет и криминалот во СЈО е дали Катица Јанева и некои нејзини соработници работеле на ...
  сите 343 | | | веќе видена

  Пишува: д-р Ненад Живановски Македонија од своето осамостојување постојано е на листата држави за чии граѓани е потребно да имаат британски визи доколку сакаат ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Денис Родман, Скоти Пипен, Двејн Вејд, Усеин Болт, Тони Паркер, Лука Дончиќ, Горан Пандев и уште голем број на други спортски ѕвезди на твитер и на социјалните ...
  сите 172 | | | веќе видена