Барса

  во

  Барселона се наоѓа пред многу важен период во сезоната во наредните неколку недели, бидејќи покрај повратниот дуел со Лион во Лигата на шампионите, ќе одигра и ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Пеп Гвардиола ја работи својата трета сезона како менаџер на Манчестер Сити, а иако минатата година влезе во историјата на Премиер лигата со нестварната ...
  сите 45 | | | веќе видена

  „Сините“ се во незавидна ситуација откако денеска добија казна од ФИФА и забрана за регистрација на играчи во следните два преодни рока, но Челси може да ги ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Москва, 22. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Фаворитите во кошаркарската Евролига, екипите на Барселона и ЦСКА Москва синоќа немаа проблем да дојдат до нови победи на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Фаворитите во кошаркарската Евролига, екипите на Барселона и ЦСКА Москва синоќа немаа проблем да дојдат до нови победи на домашен терен. Позитивната серија од ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Фаворитите во кошаркарската Евролига, екипите на Барселона и ЦСКА Москва синоќа немаа проблем да дојдат до нови победи на домашен терен. Позитивната серија од ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Фаворитите во кошаркарската Евролига, екипите на Барселона и ЦСКА Москва синоќа немаа проблем да дојдат до нови победи на домашен терен. Позитивната серија од ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Екипите на Барселона и ЦСКА Москва го искористија домашниот терен и запишаа нови победи во Евролигата. Барса ја продолжи позитивната серија, па откако го освои ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Пресметки со најсилните европски репрезентации како Србија, Франција, Шпанија, Грција, Турција, Русија, Литванија, е новата реалност за македонската ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Дефанзивецот на Барселона, Жерар Пике, најде нова прилика да го нападне големиот конкурент Реал Мадрид. Тој го критикуваше тимот од Мадрид за нивните претензии ...
  сите 24 | | | веќе видена