Барса

  во

  Собирањето аналитички податоци за ракометарите влегува во нова технолошка фаза откако ЕХФ објави дека за време на финалниот турнир од Лигата на шампионите во ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во моменти кога и официјално замина во фудбалска пензија, Чави Ернандез и тоа како е актуелен во шпанските медиуми, пред се со своите интервјуа кои ги прави за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Во моменти кога и официјално замина во фудбалска пензија, Чави Ернандез и тоа како е актуелен во шпанските медиуми, пред се со своите интервјуа кои ги прави за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Клубот конечно ќе го исполни барањето на Валверде за да доведе класичен напаѓач.Антоан Гризман и понатаму е мета на Барселона, но и ако дојде, тоа нема да ги ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Чави Ернандез го дочека официјалниот крај на својата кариера откако неговиот Ал Сад загуби од Персеполис со 2:0 во азиската Лига на шампиони, но како што беше ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион, Барселона има неколку приоритети за летниот преоден рок кога се во прашање засилувањата, еден трансфер е веќе договорен (Френки Де Јонг од ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Матајс де Лихт се уште не го открива името на неговиот следен клуб, вели дека посакува да игра во ист клуб со Френки де Јонг, но не знае дали и тој ќе заврши ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Се ближи почетокот на фајналфор турнирот во Келн, трет во низа на кој ќе учествува и македонскиот првак Вардар. Идентично како и пред две години, полуфинален ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Угледниот „Sky Sports“ вчера објави дека Матијас де Лихт одлучил да го напушти Ајакс и на крајот од сезоната да се пресели во Барселона. Де Лихт се наоѓа на ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Чави Ернандез го дочека официјалниот крај на својата кариера откако неговиот Ал Сад загуби од Персеполис со 2:0 во азиската Лига на шампиони, но како што беше ...
  сите 10 | | | веќе видена