Барса

  во

  Трансфер пазарот во поголемиот дел од Европа е се уште отворен, па нашата редакција благовремено ќе ве известува за се што се случува на трансфер пазарот. – ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пари Сент Жермен покажува силен интерес за Иван Ракитиќ, а од таборот на Барселона се плашат дека може да се повтори „случајот Нејмар“. Имено, „светците“ до ...
  сите 46 | | | веќе видена

  „Светците" до 31. август ќе прават напори да го ангажираат Иван Ракитиќ но за да стигнат до потписот на Хрватот ќе треба да ја активираат неговата откупна ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Пари Сент Жермен е во потрата по квалитетен играч за врска, а француските медиуми тврдат дека прва желба е ѕвездата на Барселона, Иван Ракитиќ. Наводно ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Пари Сент Жермен е во потрата по квалитетен играч за врска, а француските медиуми тврдат дека прва желба е ѕвездата на Барселона, Иван Ракитиќ. Наводно ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Трансфер пазарот во поголемиот дел од Европа е се уште отворен, па нашата редакција благовремено ќе ве известува за се што се случува на трансфер пазарот. – ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Шпанските медиуми веќе неколку дена тврдат дека Пари Сент Жермен е силно заинтересиран за Серхио Бускетс, па тоа очигледно го запали „алармот“ кај Барселона. ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Шпанските медиуми веќе неколку дена тврдат дека Пари Сент Жермен е силно заинтересиран за Серхио Бускетс, па тоа очигледно го запали „алармот“ кај Барселона. ...
  сите 47 | | | веќе видена