Барса

  во

  Поранешниот тренер на Барселона, Луис ван Гал во интервју за шпански „Ел Паис“ изненадувачки ги нападна едни од најдобрите играчи на денешницата, Лионел Меси и ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Барселона, Луис ван Гал во интервју за шпански „Ел Паис“ изненадувачки ги нападна едни од најдобрите играчи на денешницата, Лионел Меси и ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Барселона, Луис ван Гал во интервју за шпански „Ел Паис“ изненадувачки ги нападна едни од најдобрите играчи на денешницата, Лионел Меси и ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Според пишувањата на британскиот весник „Индепендент“, Манчестер Јунајтед одбил спектакуларна замена понудена од париски ПСЖ. Шампионот на Франција наводно за ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Според пишувањата на британскиот весник „Индепендент“, Манчестер Јунајтед одбил спектакуларна замена понудена од париски ПСЖ. Шампионот на Франција наводно за ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Четири трофеи од Лигата на шампионите има Меси покрај своето име, десет во Ла Лига, шест во Купот на шпанија…Како и уште голем број клупски и индивидуални ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Бразилецот Нејмар е подготвен да направи сѐ што е потребно за да се врати во Барселона во лето. Нејмар за да се врати на „Камп Ноу“ е подготвен и јавно да се ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Ајакс, Барса, Баерн и Манчестер јунајтед, Луј ван Гал го обвини Лео Меси дека не е тимски играч и вели дека Аргентинецот треба да се ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Поранешниот играч на Барселона, Самуел Ето го повика Мохамед Салах да му се приклучи на каталонскиот клуб доколку му се пружи прилика за тоа. Формата на Салах ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Самуел Ето му порача на Мохамед Салах да не размислува на Реал Мадрид и да дојде во Барселона за да стане најдобриот фудбалер на светот. 27-годишниот Египќанец ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Луј ван Гал вели дека Лео Меси треба да сноси дел од вината за неуспехот на Барселона во Лигата на шампионите и додава дека Аргентинецот треба да се запраша ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Холанѓанецот ќе биде втор најплатен играч во Серија А, а Рајола верува дека тренингот со Кристијано Роналдо ќе го направи уште посилен. Матијс де Лихт е пред ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Самуел Ето му порача на Мохамед Салах да не размислува на Реал Мадрид и да дојде во Барселона за да стане најдобриот фудбалер на светот. 27-годишниот Египќанец ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Самуел Ето му порача на Мохамед Салах да не размислува на Реал Мадрид и да дојде во Барселона за да стане најдобриот фудбалер на светот. 27-годишниот Египќанец ...
  сите 8 | | | веќе видена