Барса

  во

  Валверде се реши да настапи со комбиниран состав на гостувањето кај последно пласираната екипа во Примера во моментов, секако, тоа може да си го дозволи со ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Многу клубови поставуваат откупни клазула со цел да спречат продажба на играчите. Вообичаено клубовите поставуваат нереални цифри и така се обезбедуваат во ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Cамо еден ден откако тренерот на Ајакс, Ерик Тен Хаг објави дека капитенот и најголемиот талент меѓу дефанзивците Матијс Де Лихт летово ќе си замине од ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Сезоната за Реал Мадрид е рамна на катастрофална, тврди поранешниот претседател на Каталонците, кој притоа додаде и дека не сака да искаже непочитување кон ...
  сите 22 | | | веќе видена