Барса

  во

  Трансфер пазарот е во полн ек, а до сега доминираат шпанските гиганти Барселона, Реал Мадрид и Атлетико кои потрошија најмногу пари за доведување на нови ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Долга е листата на фудбалери на Барселона кои го носеле дресот со бројот 17, а не одиграле ништо посебно и не оставиле голема трага во клупската историја. Нова ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Францускиот ас, Антоан Гризман конечно го официјализираше својот премин во Барселона со што беше ставена крај на една трансфер сага, приказна која траеше две ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Францускиот ас, Антоан Гризман конечно го официјализираше својот премин во Барселона со што беше ставена крај на една трансфер сага, приказна која траеше две ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Младиот фудбалер стана вистинска сензација во својата земја, на претсезонските подготовки на Реал Мадрид во Монтреал има дури 15 јапонски новинари, четири ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Нејмар вчера беше дел од евентот кој го организираше Ред Бул, а тоа беше добра можност за новинарите да „украдат“ некоја изјава од бразилската ѕвезда која во ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Францускиот ас, Антоан Гризман конечно го официјализираше својот премин во Барселона со што беше ставена крај на една трансфер сага, приказна која траеше две ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Нејмар испрати нова провокација до „светците“ и пред да се врати во Париз порача дека најомолен момент му е големиот кам-бек во Лигата на шампионите кој го ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Пред да се врати во Париз, Нејмар испрати провокација до клубот чиј дрес се уште го брани, вели дека кам-бекот за паметење кој го приреди Барселона кога со 6-1 ...
  сите 41 | | | веќе видена