Барса

  во

  Ливерпул со убедливи 3-1 славеше на гостувањето кај Баерн Минхен во реваншот во осминафиналето од ЛШ, и на тој начин му нанесе елиминација на германскиот тим ...
  сите 175 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона е домаќин на Лион на денешниот меч од осминафиналето на Лигата на шампионите, меч кој ќе го даде патникот во Топ 8 фаза во елитното ...
  сите 25 | | | веќе видена

  И покрај тоа што во сеќавањето на навивачите на Барселона ќе биде вечно забележан како „Јуда“, Луиш Фиго вели дека ги почитува навивачите на Блауграна за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  И покрај тоа што во сеќавањето на навивачите на Барселона ќе биде вечно забележан како „Јуда“, Луиш Фиго вели дека ги почитува навивачите на Блауграна за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Навивачки инциденти во Барселона, на неколку часа пред реванш осминафиналниот меч од фудбалската Лига на шампиони меѓу екипите на Барселона и француски Лион. ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Навивачки инциденти во Барселона, на неколку часа пред реванш осминафиналниот меч од фудбалската Лига на шампиони меѓу екипите на Барселона и француски Лион. ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона е домаќин на Лион на денешниот меч од осминафиналето на Лигата на шампионите, меч кој ќе го даде патникот во Топ 8 фаза во елитното ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Баерн Минхен ќе го пречека Ливерпул во реваншот на „Алијанц арена“ од кој се очекува да донесе многу поголеми возбудувања од првиот дуел што се одигра на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Италијанскиот шампион Јувентус предводен од извонредниот Кристијано Роналдо  со 3-0 го победи Атлетико мадрид во осминафиналниот реванш од Лигата на шампионите ...
  сите 184 | | | веќе видена

  Барселона беше најбрза и најконкретна во трката со гигантите за ангажман на Матајс де Лихт и како што објави Радио Каталуња, ќе го има во своите редови од ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Медиумите од Каталонија пренесуваат дека Барселона е во пол позиција за ангажманот на капитенот на Ајакс, Матијс де Лихт, дефанзивецот го одбрал Камп Ноу како ...
  сите 16 | | | веќе видена