Барса

  во

  Лионел Меси, комплетната кариера ја помина во Барселона и сите прилики наведуваат дека во овој клуб ќе ја заврши кариерата. Уште како момче, Меси пристигна во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Артуро Видал засега добива шанса само од клупата за резерви од страна на тренерот Ернесто Валверде, но во ситуација кога и натаму важи за вистински лидер во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Серхио Бускетс еден од најстандардните првотимци на Барселона го продолжи договорот со „каталонците”. 30-годишниот фудбалер во текот на летото ги постави ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Серхио Бускетс еден од најстандардните првотимци на Барселона го продолжи договорот со ,,каталонците”. 30-годишниот фудбалер во текот на летото ги постави ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Играчот од средниот ред на Барселона Серхио Бускетс ќе го продолжи договорот со клубот во блиска иднина, објави „Мундо Депортиво“. Раководството на Каталонците ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Играчот од средниот ред на Барселона Серхио Бускетс ќе го продолжи договорот со клубот во блиска иднина, објави „Мундо Депортиво“. Раководството на Каталонците ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Играчот од средниот ред на Барселона Серхио Бускетс ќе го продолжи договорот со клубот во блиска иднина, објави „Мундо Депортиво“. Раководството на Каталонците ...
  сите 37 | | | веќе видена