Барса

  во

  Реал Мадрид поминува низ лош период и нема победа на последните четири меча во Примера, па „Ел Класико“ е вистински момент тимот на Лопетеги да покаже дека е ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Менаџментот на Барселона доби изненадувачка понуда за преименување на својот стадион. Медиумскиот гигант „Медијапро“ понуди сума од 300 милиони евра за да ги ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Два дена останаа до првото „Ел Класико“ оваа сезона, а Барселона откри како ќе изгледа кореографијата. Љубителите на фудбалот ширум светот одбројуваат до ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Во недела се игра големото шпански и светско дерби меѓу гигантите Барселона и Реал Мадрид, средба која се игра на „Камп Ноу“ од 16:15 часот. Ова е меч кој ...
  сите 9 | | | веќе видена

  За прв пат после 11 години овој викенд ќе се игра „Ел Класико“ во кое нема да учествуваат Роналдо и Меси, како изгледаа составите на Барса и Реал тогаш можете ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Овој викенд на програмата е големото „Ел Класико“, а овој натпревар помеѓу двата шпански гиганти ќе биде посебен по тоа што за прв пат после долго време на ...
  сите 81 | | | веќе видена

  После една декада љубителите на фудбалот нема да бидат во можност на Ел Класико да ги проследат потезите на мајсторите на фудбалската игра, едниот ќе ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Менаџментот на Барселона доби изненадувачка понуда за преименување на својот стадион. Медиумскиот гигант „Медијапро“ понуди сума од 300 милиони евра за да ги ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Менаџментот на Барселона доби изненадувачка понуда за преименување на својот стадион. Медиумскиот гигант „Медијапро“ понуди сума од 300 милиони евра за да ги ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Управата на Барселона минатата година најави можност дека може да ги продаде ексклузивните права за името на стадионот „Камп Ноу“ со цел да остварат ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Менаџментот на Барселона доби изненадувачка понуда за преименување на својот стадион. Медиумскиот гигант „Медијапро“ понуди сума од 300 милиони евра за да ги ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Менаџментот на Барселона доби изненадувачка понуда за преименување на својот стадион. Медиумскиот гигант „Медијапро“ понуди сума од 300 милиони евра за да ги ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Менаџментот на Барселона доби изненадувачка понуда за преименување на својот стадион. Медиумскиот гигант „Медијапро“ понуди сума од 300 милиони евра за да ги ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Иднината на Осман Дембеле во Барселона е под голем знак прашалник. Барселона го победи Интер со 2:0 во Лигата на шампионите, а очекувањата пред натпреварот беа ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Во недела се игра големото шпански и светско дерби меѓу гигантите Барселона и Реал Мадрид, средба која се игра на „Камп Ноу“ од 16:15 часот. Ова е меч кој ...
  сите 90 | | | веќе видена