Барса

  во

  Наташа Андонова уште еднаш ја потврди својата класа и квалитет во дресот на славниот шпански клуб Барселона со тоа што овој па тоа беше во Купот на Каталонија. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Наташа Андонова уште еднаш ја потврди својата класа и квалитет во дресот на славниот шпански клуб Барселона со тоа што овој па тоа беше во Купот на Каталонија. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Најдобрата македонска фудбалерка, Наташа Андонова имаше фантастичен настап против Пардињес во полуфиналето на Купот на Каталонија, но тука таа не застана и ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Со заминувањето на Паулињо во Кина, Барселона беше приморана да купи играч со слични карактеристики во средниот ред, а конечниот избор на управата и тренерот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Со заминувањето на Паулињо во Кина, Барселона беше приморана да купи играч со слични карактеристики во средниот ред, а конечниот избор на управата и тренерот ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде потврди дека ќе продолжи да го надгледува подемот на младинците на тимот во популарната академија Ла Масија. Постоеше ...
  сите 4 | | | веќе видена