Барса

  во

  Барселона беше на прагот на пораз против Рајо Ваљекано но на крајот не само што го избегна туку дојде и до победа од 3-1. Шпанија Барселона дојде до тешки три ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Барселона беше на прагот на пораз против Рајо Ваљекано но на крајот не само што го избегна туку дојде и до победа од 3-1.Барселона дојде до тешки три бода ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона на драматичен начин и со голем пресврт дојдоа до трите бода на вечерашното гостување кај аутсајдерот Рајо Валјекано во Примера. ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Масимилијано Алегри во текот на вчерашниот ден ја посочи Барселона како главен фаворит за титулата во Лигата на шампионите, изјава на која се надоврза и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Масимилијано Алегри во текот на вчерашниот ден ја посочи Барселона како главен фаворит за титулата во Лигата на шампионите, изјава на која се надоврза и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Барса има за цел да ја привлече гол машината на Тотенхем, Хари Кејн за долгорочен наследник на ветеранот Луис Суарез, тврди „Ел Мундо Депортиво“. Се очекува по ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Барса има за цел да ја привлече гол машината на Тотенхем, Хари Кејн за долгорочен наследник на ветеранот Луис Суарез, тврди „Ел Мундо Депортиво“. Се очекува по ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Повикувајќи се на документи од „Фудбал Ликс“, Шпигел открива тајни планови на 11 клубови од стариот континент за формирање на ново натпреварување кое ќе треба ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Барса има за цел да ја привлече гол машината на Тотенхем, Хари Кејн за долгорочен наследник на ветеранот Луис Суарез, тврди „Ел Мундо Депортиво“. Се очекува по ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Ернесто Валверде направи комплетна претумбација во стартната постава на Барселона за куп натпреварот против Културал Леонеса, со цел да одмори дел од своите ...
  сите 15 | | | веќе видена

  11 клубови од стариот континет кроеле планови и консултирале правни фирми и адвокати за формирање на ново натпреварување кое ќе биде сериозна закана за Лигата ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Стив МекМанаман верува дека Сантијаго Соалари е привремено решение за Реал Мадрид. МекМанаман, бивши играч на Реал, зборуваше за „беИН Спорт“ за ситуацијата во ...
  сите 76 | | | веќе видена