Западот

  во

  Со 397 гласа „за“ и 158 „против“, пратениците во Европарламентот го усвоија предлогот за намалување на средствата од европските фондови за земјите членки на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Со 397 гласа „за“ и 158 „против“, пратениците во Европарламентот го усвоија предлогот за намалување на средствата од европските фондови за земјите членки на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Со 397 гласа „за” и 158 „против”, пратениците во Европарламентот го усвоија предлогот за намалување на средствата од европските фондови за земјите членки на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Со 397 гласа „за“ и 158 „против“, пратениците во Европарламентот го усвоија предлогот за намалување на средствата од европските фондови за земјите членки на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Со 397 гласа „за“ и 158 „против“, пратениците во Европарламентот го усвоија предлогот за намалување на средствата од европските фондови за земјите членки на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Со 397 гласа „за“ и 158 „против“, пратениците во Европарламентот го усвоија предлогот за намалување на средствата од европските фондови за земјите членки на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Денвер нагетс рутински го совлада Чикаго со 135:105. Франшизата од Колорадо осми пат во низа слави триумф против „биковите“, кои немаа начин како да го спречат ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Владимир Путин беше пречекан во Белград со најголеми почести. Претседателот на Русија донесе повеќе од 20 нови трговски договори со Србија и рече дека Москва е ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Постои една индиска молитва на лекарите околу операционата маса – „Нека ни помогне Господ за да го направиме најдоброто што можеме“. Ваква традиционална ...
  | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин со задоцнување од час и половина пристигна во Белград со што почна неговата сториска посета, како што најавија српските ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Посетата на Владимир Путин на Србија претставува своевидно предупредување за Западот, односно би можела да ги вознемири западните дипломати, додека гледаат ...
  сите 26 | | | веќе видена