Рома

  во

  Трпението на спортско-техничкиот штаб на Челзи кон напаѓачот Алваро Мората е потрошено и од клубот ќе бараат нов напаѓач во јануарскиот трансфер периор, тврди ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Трпението на спортско-техничкиот штаб на Челзи кон напаѓачот Алваро Мората е потрошено и од клубот ќе бараат нов напаѓач во јануарскиот трансфер периор, тврди ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Трпението на спортско-техничкиот штаб на Челзи кон напаѓачот Алваро Мората е потрошено и од клубот ќе бараат нов напаѓач во јануарскиот трансфер периор, тврди ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Чешкиот напаѓач открива што се случувало летото кога требаше да премине во Јувентус, но на крајот заврши во Рома. Патрик Шик во 2017 година пристигна во Рим, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Една од најголемите судиски кражби се случи во осминафиналето на Светското првенство одржано во Јапонија и Јужна Кореја во 2002 година. Судиите тогаш му ...
  сите 8 | | | веќе видена