Милан

  во

  Медиумите од Хрватска продолжуваат да пишуваат за трансфер на Дани Олмо на Сан Сиро, последните информации велат дека проблем направил агентот на Шпанецот со ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Медиумите од Хрватска продолжуваат да пишуваат за трансфер на Дани Олмо на Сан Сиро, последните информации велат дека проблем направил агентот на Шпанецот со ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Зимскиот преоден рок влегува во завршницата, па така за некои зделки за кои се пишува од самиот почеток доаѓаат до самиот крај. Со Спортски следете се што се ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Според италијанските, но хрватските медиуми, ѕвездата на Динамо Загреб Дани Олмо, за кого има интерес од Барселона, Манчестер Јунајтед, го одбрал Милан. ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Прес конференција, Милан Живковиќ , претседател на комисијата за труд и социјална политика на СДСМ Почитувани, Грижата за сите граѓани продолжува и покрај ...
  | | веќе видена | слични

  Хрватските медиуми, предводени од „Спортске Новости“ и понатаму се упорни дека Дани Олмо ќе потпише за Милан. После веста која се појави во средата навечер ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Ешли Јанг, капитенот и легендата на Манчестер јунајтед, после осум и пол години го напушти клубот и дојде во Милан на лекарски прегледи пред потписот за Интер. ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Исплатата на социјалната помош и другите права којшто ги следуваат согласно законите за социјална и детска заштита и за социјална сигурност на постарите лица ...
  сите 60 | | | веќе видена