Милан

  во

  Антониа Гиговска (18) и вчера го растури жирито, откако последна настапи на „Пинкови ѕвезди-Сите ѕвезди“, овој пат со песната „Како во сон“, од хравтскиот ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Сергеј Милинковиќ Савиќ игра сезона далеку под стандардите кои ги наметна минатата сезона, а можеби главна причина за тоа се и огромните шпекулации со кои беше ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Една од најзабележителните фигури во модерната историја на Милан – поранешниот извршен директор, Адријано Галијани, направи исклучително интересно признание за ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Една од најзабележителните фигури во модерната историја на Милан – поранешниот извршен директор, Адријано Галијани, направи исклучително интересно признание за ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Адријано Галијани цели три децении беше десна рака на Силвио Берлускони и заедно со претседателот беше најзаслужен за сите големи успеси кои ги оствари ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Раководството на Интер заврши голема работа пред крајот на сезоната, ги осигура услугите на нивниот дефанзивец Милан Шкрињар уште на четири години. Како што ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Заменикот на претседателот на Владата задолжен за економски прашања Кочо Анѓушев, министерката задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска и министерот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Најскапото засилување на Милан од минатото лето конечно може да дебитира во Серија А и тоа во дербито против Лацио кое е од огромна важност за пласманот во ...
  сите 33 | | | веќе видена