Милан

  во

  Откако не успеа да постигне ниту еден гол за Ница од почетокот на сезоната, Марио Балотели реши да ја промени средината и да потпише за лигашкиот ривал Олимпик ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед покажува сериозен интерес за крилниот напаѓач на ПСВ и холандски репрезентативец, Стивен Бергвајн, пренесуваат англиските медиуми. Бергвајн ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Новиот напаѓач на Челзи, Гонзало Игуаин, кој официјално ќе потпише договорот со клубот за неколку часа, нема да може да дебитира во утрешното дерби со Тотенхем ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Италијанскиот напаѓач, Марио Балотели ја менува клупската средина, но и понатаму останува во Франција каде сега ќе ги брани боите на Олимпик Марсеј. Балотели ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Новиот напаѓач на Челзи, Гонзало Игуаин, кој официјално ќе потпише договорот со клубот за неколку часа, нема да може да дебитира во утрешното дерби со Тотенхем ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Новиот напаѓач на Челзи, Гонзало Игуаин, кој официјално ќе потпише договорот со клубот за неколку часа, нема да може да дебитира во утрешното дерби со Тотенхем ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Се наближува самиот финиш од преодниот рок, па до сега видовме неколку големи и изненадувачки трансфери. Иако оваа зима немаше трансфер „бомби“ како Филипе ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Новиот напаѓач на Челзи, Гонзало Игуаин, кој официјално ќе потпише договорот со клубот за неколку часа, нема да може да дебитира во утрешното дерби со Тотенхем ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Новиот напаѓач на Челзи, Гонзало Игуаин, кој официјално ќе потпише договорот со клубот за неколку часа, нема да може да дебитира во утрешното дерби со Тотенхем ...
  сите 109 | | | веќе видена