Милан

  во

  Легендата на Милан и италијанскиот фудбал, Алесандро Костакурта им објаснува на играчите на Наполи што да очекуваат вечерва кога ќе истрчаат на Маракана во ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Бурното лето на Милан продолжува со есен која ветува многу во однос на промените во клубот. Откако пред почетокот на оваа сезона клубот го промени ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Легендата на Милан и италијанскиот фудбал, Алесандро Костакурта им објаснува на играчите на Наполи што да очекуваат вечерва кога ќе истрчаат на Маракана во ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Милан направи комплетна реконструкција во текот на ова лето откако клубот беше преземен од страна на американските газди Елиот, а истата ќе продолжи до крајот ...
  сите 18 | | | веќе видена