Милан

  во

  Поранешниот извршен директор на Милан, Марко Фасоне истакна дека Ли Јонгхонг го посакувал Кристијано Роналдо во редовите на италијанскиот гигант. Сепак, токму ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Лос Анџелес Галакси очигледно нема намера лесно да ја пушти својата голема ѕвезда Златан Ибрахимовиќ. Веќе неколку месеци се зборува дека Швеѓанецот сака да се ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Во Милано се појави графит со Роналдо во виножитни шорцеви. Напаѓачот на Јувентус е прикажан во боречки шорцеви со боите на ЛГБТ заедницата. Претходно, во ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Екипата на Милан сака да ги засили и освежи своите редови во јануарскиот преоден рок, а една од опциите за тоа е Златан Ибрахимовиќ. Ибра дефинитивно е желба ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден стана јасно дека Џиакомо Бонавентура поради тешката повреда ќе го пропушти остатокот од сезоната, но „росонерите“ имаат големи ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Лос Анџелес Галакси очигледно нема намера лесно да ја пушти својата голема ѕвезда Златан Ибрахимовиќ. Веќе неколку месеци се зборува дека Швеѓанецот сака да се ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Техничкиот директор на ЛА Галакси, Јован Кировски го предупредува Милан дека Златан Ибрахимовиќ се уште е под договор со нив и тие сакаат да го задржат ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Македонецот кој работи како технички директор во тимот на Лос Анџелес Галакси испрати порака до Милан кој се обидува да го ангажира Златан Ибрахимовиќ. Златан ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Употребувањето на ВАР технологијата во Серија и сезонава не минува без контроверзи, па затоа судиската комисија реши да одржи состанок со тренерите на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Бранка Лазиќ, мајката на Дарко Лазиќ, рекла дека Марина Гагиќ, вереницата на пеачот, доаѓа во болница секоја ноќ и го посетува пеачот и дека тие и понатаму се ...
  сите 37 | | | веќе видена