Австрија

    во

    Во Собранието на Република Македонија започна координацијата за формирање интерпартиско парламентарно тело за помирување и интеграција, на барање на новата ...
    сите 108 | | | веќе видена

    Најголем број поплаки на потрошувачите годинава се однесуваат на остварувањето на нивното право за замена на купените технички производи со недостатоци и за ...
    сите 5 | | | веќе видена