Аргентина

  во

  Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара вели дека во моментов се далеку од договор со Интер за продолжување на соработката и открива дека четири клубови веќе ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Турската новинарка Пелин Ункер е осудена на 13 месеци затвор поради нејзино истражување во врска со Документите од Панама за даночни офшор компании поврзани со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Интер е ставен во незавидна ситуација, Ванда Нара вели дека се далеку од договор со „нероаѕурите“ а медиумите од Аргентина пишуваат дека напаѓачот нема да ја ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди ќе биде парично казнет поради тоа што не се појавил на првиот тренинг на тимот за календарската 2019 година. Аргентинецот го ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди ќе биде парично казнет поради тоа што не сепојавил на првиот тренинг на тимот за календарската 2019 година. Аргентинецот го ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди ќе биде парично казнет поради тоа што не сепојавил на првиот тренинг на тимот за календарската 2019 година. Аргентинецот го ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди ќе биде парично казнет поради тоа што не сепојавил на првиот тренинг на тимот за календарската 2019 година.Аргентинецот го ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди ќе биде парично казнет поради тоа што не сепојавил на првиот тренинг на тимот за календарската 2019 година. Аргентинецот го ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Баерн Минхен се засилува за идната сезона, германскиот шампион го договори трансферот на Бенџамин Павар од Штутгарт. Германија Баерн Минхен плати 35 милиони ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Баерн Минхен се засилува за идната сезона, германскиот шампион го договори трансферот на Бенџамин Павар од Штутгарт.Баерн Минхен плати 35 милиони евра колку ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Неколку странски конзулати во Мелбурн и Канбера се евакуирани денеска откако примија сомнителни пакети. На сајтот на австралиската влада објавени е дека се ...
  сите 22 | | | веќе видена